Poradnia Onkologiczna działająca przy naszym Szpitalu systematycznie rozszerza zakres realizowanych świadczeń. Od stycznia 2023 r. w ramach Poradni Onkologicznej będą wykonywane badania diagnostyczne USG piersi, jak również biopsji cienko i gruboigłowej piersi, a także biopsji tarczycy, węzłów chłonnych i tkanek miękkich. Zapraszamy do skorzystania z możliwości wykonania USG piersi, jako profilaktyki raka piersi.

Badania można wykonać zapisując się na do naszej Poradni Onkologicznej. Na wizytę można się umówić telefonicznie dzwoniąc pod numer telefonu 17/780 01 58, 17/780 01 68 lub osobiście w godzinach pracy Rejestracji do poradni specjalistycznych, tj. poniedziałek – piątek od 7.00 do 18.00 Badania są bezpłatne i realizowane w ramach umowy z POW NFZ.

W ramach Poradni będzie wykonywana również biopsja gruboigłowa piersi wspomagana próżnią pod kontrolą USG, czyli biopsja mammotomiczna. Mammotomiczna biopsja piersi (MMT) to jedna z najnowocześniejszych metod nieoperacyjnego usuwania zmian łagodnych piersi.