?? Badania prenatalne na wyższym poziomie!
❗️- Ten aparat USG to sprzęt wysokiej klasy, który zapewni bardzo wysoką jakość m.in. badań prenatalnych i połówkowych w naszej Poradni Ginekologiczno-Położniczej - mówi lekarz Piotr Stępień, Zastępca Dyrektora Szpitala Specjalistycznego do Spraw Lecznictwa. - Jednocześnie mam nadzieję, że zachęci to lekarzy ginekologów do współpracy z naszą Poradnią. Zawsze w naszym rozwoju chodzi o to, by nasi pacjenci, w tym przypadku pacjentki, miały na miejscu dostęp do jak najszerszej oferty medycznej - dodaje lekarz.
Paweł Pazdan, dyrektor mieleckiego Szpitala, przypomniał, że niedawno, dzięki pomocy Urzędu Miasta i Starostwa Powiatowego w Mielcu, udało się wyremontować Trakt Porodowy. Oprócz tego zdecydowano o przeniesieniu Oddziału Ginekologicznego na pierwsze piętro, by znajdował się właśnie bliżej Traktu Porodowego. - Zamysł był oczywiście taki, aby wszystko to było zorganizowane praktycznie i wygodnie dla pacjentek, ale także dla personelu. Bardzo wiele się więc zmieniło na lepsze, ale nie byłoby to pełne, gdyby nie doposażenie Poradni Ginekologiczno-Położniczej. A to się udało dzięki dofinansowaniu z Agencji Rozwoju Regionalnego MARR S.A., która przekazała nam 150 000 zł na zakup nowoczesnego USG, za co jesteśmy ogromnie wdzięczni. ?
?- W związku z tym, że mamy obecnie dobrą sytuację finansową mogliśmy z otwartością odpowiedzieć na prośbę Szpitala o taką pomoc. Cieszę się, że mogliśmy to uczynić w ramach społecznej odpowiedzialności biznesu. Mamy nadzieję, że to będzie też dobry przykład i także inne firmy zdecydują się dofinansować rozwój naszego Szpitala - powiedział Łukasz Gajdowski, prezes MARR S.A.
❗️Prezydent Mielca Jacek Wiśniewski docenił nowoczesność sprzętu i sam rozwój Poradni oraz Oddziału Ginekologiczno-Położniczego, znaczenie zmian, jakie zaszły na Oddziale, między innymi z pomocą Urzędu Miasta, który dofinansował remont Traktu Porodowego.