Szanowni Państwo.

Zwracamy się do Państwa z prośbą o wsparcie finansowe lub rzeczowe Szpitala Specjalistycznego im. Edmunda Biernackiego w Mielcu. Państwa darowizna traktowana będzie jako wsparcie związane z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem choroby zakaźnej COVID-19. Państwa gest będzie przez pracowników naszego szpitala niezapomniany i doceniony.

Mimo ustawowego wsparcia poprzez Starostwo Powiatowe w Mielcu w postaci dotacji celowych z budżetu państwa, potrzeby naszego szpitala dalej nie są w pełni zaspokojone . Obecnie zbieramy środki finansowe na zakup urządzeń medycznych i samochodów transportowych przeznaczonych do przeciwdziałania i zwalczania choroby zakaźnej. Oczywiście sprzęt ten po ustaniu epidemii koronawirusa będzie wykorzystany w szerokiej diagnostyce i leczeniu w naszym szpitalu. W dalszym ciągu wszelka pomoc w zakresie dostaw środków ochrony indywidualnej (PPE) jest pożądana. Jeżeli jesteście Państwo zainteresowani okazaniem wsparcia, to prosimy o pierwszy kontakt drogą mailową na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.. Natychmiast się z Państwem skontaktujemy.

Za już otrzymane wsparcie finansowe, które przeznaczymy na wyżej wymieniony cel dziękujemy z całego serca Fundacji "Serce" z Kolbuszowej oraz PZL Mielec.  

 

                                                                                                                                                                                                         Z wyrazami szacunku

                                                                                                                                                                                       Dyrekcja Szpitala Specjalistycznego w Mielcu